Otwarcie warsztatów. Profesor doktor habilitowany Marek Cieszkowski stoi i kieruje słowa powitania do zebranych gości. W tle jest wyświetlony slajd z tytułem warszatów Otwarcie warsztatów. Profesor doktor habilitowany Marek Cieszkowski stoi i kieruje słowa powitania do zebranych gości. W tle jest wyświetlony slajd z tytułem warszatów

Warsztaty naukowe w ramach partnerstwa instytutów (Bogotá – Bydgoszcz – Bayreuth)

Jednym z przedsięwzięć w ramach transkontynentalnego projektu naukowo-dydaktycznego Germanistische Institutspartnerschaft Bogotá – Bydgoszcz – Bayreuth: Junge Generation in der internationalen Teilhabe były warsztaty naukowe „Urbane Räume als Stätten interkultureller Begegnung und Wissensakkumulation. Soziale Alltagspraxen im germanistischen Trialog” zorganizowane w Bydgoszczy w dniach 28–31 maja 2022 roku.

Szczegółowe informacje wraz z dokumentacją fotograficzną znajdują się na stronie internetowej projektu: bogota-bydgoszcz-bayreuth.ukw.edu.pl .

Plakat zawiera dokładnie te same informacje, jak program warsztatów, który znajduje się w załączniku w formie dostępnego pliku PDF. Zarówno plakat jak i program są w języku niemieckim.